Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Ślusarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Ślusarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Ślusarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Ślusarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Ślusarz  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Kujawsko-pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Ślusarz 

Według statystyk naszej strony, zawód Ślusarz  jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 3750 zł. Poniżej znajdują się łódzkie i Małopolskie.

Liczba ofert zawodu Ślusarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Ślusarz  Polska otwarcie 43 ofert pracy. Do 41.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 200 - 2 200 zł. 18.6% ogłoszeń z pensją 2 200 - 4 200 zł i 16.3% z pensją 4 200 - 6 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15000 zł. Na drugim miejscu - Kafelkarz, Glazurnik z pensją 10625 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Ślusarz Niezdefiniowane
Agencja Pracy POLONICA, Zurych, Zagranica
Ślusarz
Orbe Sp. z o.o. , Łańcut
Ślusarz
MPK Sp. z o.o., Wrocław
Ślusarz
KADRY SERWIS Sp. z o.o.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.