Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Monter Wentylacji  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Monter Wentylacji  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Monter Wentylacji  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Monter Wentylacji  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Monter Wentylacji  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Podlaskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Monter Wentylacji 

Według statystyk naszej strony, zawód Monter Wentylacji  jest najlepiej opłacanym w Śląskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Kujawsko-pomorskie i Warmińsko-mazurskie.

Liczba ofert zawodu Monter Wentylacji  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Monter Wentylacji  Polska otwarcie 9 ofert pracy. Do 44.4% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 4 200+ zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 1 200 - 2 200 zł i 22.2% z pensją 3 200 - 4 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15000 zł. Na drugim miejscu - Kafelkarz, Glazurnik z pensją 10625 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Monter Wentylacji Niezdefiniowane
Adecco Poland Sp. z o.o., Bergen, Zagranica
monter Wentylacji od 5000 zł brutto/msc
Adecco Poland Sp. z o.o., Norwegia, Zagranica

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.