Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Malarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Malarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Malarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Malarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Malarz  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Malarz 

Według statystyk naszej strony, zawód Malarz  jest najlepiej opłacanym w Zachodniopomorskie.Średnia pensja jest 18825 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Malarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 19.10.2017, z zawodu Malarz  Polska otwarcie 72 ofert pracy. Do 44.4% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 7 400 - 11 100 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 0 - 3 700 zł i 19.4% z pensją 3 700 - 7 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 13000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Operator Koparki  z pensją 8167 zł.

Podobne oferty pracy

Malarz od 7500 zł brutto/msc
J&C Group, Monachium, Zagranica
MALARZ
ImpactJob,
Malarz budowlany
PARETTi , Niemcy
Malarz Budowlany
ANT Persomal Service, Polska
Malarz
Zbyszek Konrad,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.