Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Malarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Malarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Malarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Malarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Malarz  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Malarz 

Według statystyk naszej strony, zawód Malarz  jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Malarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Malarz  Polska otwarcie 33 ofert pracy. Do 30.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 100 - 3 100 zł. 30.3% ogłoszeń z pensją 6 100 - 9 100 zł i 21.2% z pensją 3 100 - 6 100 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15000 zł. Na drugim miejscu - Kafelkarz, Glazurnik z pensją 10625 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Malarz od 7500 zł brutto/msc
J&C Group, Monachium, Zagranica
Malarz budowlany ze znajomością języka niemieckiego
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k., Baden Württemberg, Deutschland
Malarz budowlany
PARETTi , Niemcy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.