Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Frezer  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Frezer  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Frezer  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Frezer  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Frezer  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Podkarpackie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Frezer 

Według statystyk naszej strony, zawód Frezer  jest najlepiej opłacanym w Pomorskie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Zachodniopomorskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Frezer  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Frezer  Polska otwarcie 27 ofert pracy. Do 74.1% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 5 200 zł. 18.5% ogłoszeń z pensją 6 800 - 8 400 zł i 3.7% z pensją 2 000 - 3 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 16167 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Budowy z pensją 15000 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Frezer
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o., Warszawa
Frezer CNC
LSJ HR Group, Szczecin,zachodniopomorskie
Frezer Niezdefiniowane
ZREGdańsk, Gdańsk,Pomorskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.