Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Frezer  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Frezer  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Frezer  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Frezer  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Frezer  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Frezer 

Według statystyk naszej strony, zawód Frezer  jest najlepiej opłacanym w Zachodniopomorskie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Pomorskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Frezer  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 24.05.2017, z zawodu Frezer  Polska otwarcie 22 ofert pracy. Do 77.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 5 200 zł. 13.6% ogłoszeń z pensją 6 800 - 8 400 zł i 4.5% z pensją 2 000 - 3 600 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15580 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Budowy z pensją 10667 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

FREZER Do negocjacji
Gi Group Sp. z o.o., Tychy,Śląskie
Frezer Niezdefiniowane
ZREGdańsk, Gdańsk,Pomorskie
Frezer CNC
Sempre Sp. z o.o., Polska

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.