Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Brygadzista  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Brygadzista  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Brygadzista  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Brygadzista  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Brygadzista  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Brygadzista 

Według statystyk naszej strony, zawód Brygadzista  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Zachodniopomorskie.

Liczba ofert zawodu Brygadzista  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 27.10.2016, z zawodu Brygadzista  Polska otwarcie 6 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 5 200 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 2 000 - 3 600 zł i 16.7% z pensją 8 400+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Budowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 14500 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Hydraulik z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Brygadzista od 3000 zł brutto/msc
east service, poznań,Wielkopolskie
Brygadzista
Agencja Pracy Select, Bełchatów,łódzkie
Brygadzista
No Limit Sp. z o. o. , Pruszków

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.