Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Betoniarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Betoniarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Betoniarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Betoniarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Betoniarz  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Opolskie.

Liczba ofert zawodu Betoniarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.05.2017, z zawodu Betoniarz  Polska otwarcie 8 ofert pracy. Do 37.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 200 - 8 400 zł. 25% ogłoszeń z pensją 12 800+ zł i 25% z pensją 4 000 - 6 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15580 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Budowy z pensją 10667 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Betoniarz (Garagen)
Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k., Bawaria
BETONIARZ
ImpactJob,
Betoniarz
Adecco Poland Sp. z o.o.,
Betoniarz
Adecco Poland Sp. z o.o.,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.