Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Dekarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Dekarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Dekarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Dekarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Dekarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Dekarz

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Dekarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Liczba ofert zawodu Dekarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.01.2017, z zawodu Dekarz Polska otwarcie 19 ofert pracy. Do 36.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 9 800 - 12 400 zł. 31.6% ogłoszeń z pensją 7 200 - 9 800 zł i 10.5% z pensją 12 400+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Budowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 16667 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budowy  z pensją 15000 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Dekarz od 7500 zł brutto/msc
ADECCO POLAND SP. Z O.O., Nie określone,Zagranica
DEKARZ Niezdefiniowane
Adecco Poland Sp. z o.o., Norwegia,Zagranica
Dekarz (Belgia)
Maintec, Polska
dekarz
don uitzendgroep, wielkopolskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.