Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Brukarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Brukarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Brukarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Brukarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Brukarz otwarcie w Dolnoslaskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Brukarz

Według statystyk naszej strony, zawód Brukarz jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 15000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Zachodniopomorskie.

Liczba ofert zawodu Brukarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Brukarz Polska otwarcie 27 ofert pracy. Do 29.6% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 000 - 9 000 zł. 22.2% ogłoszeń z pensją 3 000 - 6 000 zł i 18.5% z pensją 0 - 3 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 13000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Operator Koparki  z pensją 8167 zł.

Podobne oferty pracy

Brukarz Niezdefiniowane
Euro Labora-Zofia Chabin, Salzburg, Zagranica
Brukarz
JobSupply Polska Sp. z o.o.,
Brukarz (nr ref. B/ 10 /DK)
JobSupply, Polska
Brukarz
Wantex sp.z.o.o,
Brukarz
Budimex SA, Garwolin

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.