Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Brukarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Brukarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Brukarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Brukarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Brukarz otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Podkarpackie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Brukarz

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Brukarz otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Podkarpackie.

Liczba ofert zawodu Brukarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Brukarz Polska otwarcie 8 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 600+ zł. 25% ogłoszeń z pensją 3 900 - 4 800 zł i 25% z pensją 4 800 - 5 700 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 16167 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Budowy z pensją 15000 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Brukarz Niezdefiniowane
Euro Labora-Zofia Chabin, Salzburg,Zagranica
Brukarz i robotnik drogowy do Niemiec
Ruben-Bau SP. Z O.O., Polska

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.