Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Spawacz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Spawacz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Spawacz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Spawacz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Spawacz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Spawacz

Według statystyk naszej strony, zawód Spawacz jest najlepiej opłacanym w Warmińsko-mazurskie.Średnia pensja jest 6500 zł. Poniżej znajdują się Lubelskie i Lubuskie.

Liczba ofert zawodu Spawacz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.10.2016, z zawodu Spawacz Polska otwarcie 89 ofert pracy. Do 34.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 4 000 zł. 21.3% ogłoszeń z pensją 4 000 - 8 000 zł i 19.1% z pensją 12 000 - 16 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Budowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 14500 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Hydraulik z pensją 7500 zł.

Podobne oferty pracy

Spawacz 138/136
Pro-Inox, Polska
Spawacz Do negocjacji
SAPPL, Koblenz,Zagranica
Spawacz
Martyna Kurowska, pomorskie
Spawacz
Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A., Gdańsk

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.