Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Spawacz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Spawacz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Spawacz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Spawacz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Spawacz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Spawacz

Według statystyk naszej strony, zawód Spawacz jest najlepiej opłacanym w Lubelskie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Lubuskie i Pomorskie.

Liczba ofert zawodu Spawacz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 29.03.2017, z zawodu Spawacz Polska otwarcie 93 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 4 800 zł. 22.6% ogłoszeń z pensją 4 800 - 8 600 zł i 19.4% z pensją 12 400 - 16 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 16167 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Budowy z pensją 15000 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

SPAWACZ od 2000 zł brutto/msc
Work Service S.A., NOWOGRODZIEC/WYKROTY,Dolnośląskie
Spawacz
Doosan Babcock Energy Polska S.A., Wrocław
SPAWACZ
Adecco, Sosnowiec,śląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.