Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Blacharz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Blacharz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Blacharz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Blacharz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Blacharz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Blacharz

Według statystyk naszej strony, zawód Blacharz jest najlepiej opłacanym w Zachodniopomorskie.Średnia pensja jest 15000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Pomorskie.

Liczba ofert zawodu Blacharz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Blacharz Polska otwarcie 24 ofert pracy. Do 45.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 200 - 8 200 zł. 25% ogłoszeń z pensją 8 200+ zł i 16.7% z pensją 4 200 - 6 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15000 zł. Na drugim miejscu - Kafelkarz, Glazurnik z pensją 10625 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Blacharz Do negocjacji
POLAND WORKFORCE, Windsbach, Zagranica
Blacharz samochodowy (Niemcy)
Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.,
Blacharz Samochodowy
PGA Polska Sp. z o.o., Poznań

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.