Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Blacharz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Blacharz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Blacharz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Blacharz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Blacharz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Zachodniopomorskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Blacharz

Według statystyk naszej strony, zawód Blacharz jest najlepiej opłacanym w Zachodniopomorskie.Średnia pensja jest 15000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Pomorskie.

Liczba ofert zawodu Blacharz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Blacharz Polska otwarcie 57 ofert pracy. Do 35.1% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 200 - 9 200 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 9 200 - 12 200 zł i 24.6% z pensją 3 200 - 6 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 13000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Operator Koparki  z pensją 8167 zł.

Podobne oferty pracy

Blacharz Niezdefiniowane
East Service, Sttutgart, Zagranica
Blacharz (Belgia)
Maintec, Polska
Blacharz
B&S Sp. z o.o.,
Blacharz
B&S Sp. z o.o., Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
BLACHARZ SAMOCHODOWY
Jobs Plus, Magdeburg

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.