Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Cieśla w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Cieśla w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Cieśla w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Cieśla na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Cieśla otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Cieśla

Według statystyk naszej strony, zawód Cieśla jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 10000 zł. Poniżej znajdują się Podkarpackie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Cieśla w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 20.01.2017, z zawodu Cieśla Polska otwarcie 35 ofert pracy. Do 31.4% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 000 - 6 000 zł. 28.6% ogłoszeń z pensją 0 - 3 000 zł i 25.7% z pensją 6 000 - 9 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Budowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 16667 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budowy  z pensją 15000 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Cieśla Do negocjacji
Adecco Poland Sp. z o.o., Oslo,Zagranica
Cieśla, stolarz
DERKSEN POLSKA, Gliwice,śląskie
Cieśla Szalunkowy, Zbrojarz, Betoniarz
Multiserwis sp. z o.o., Austria/Niemcy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.