Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Murarz w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Murarz w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Murarz w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Murarz na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Murarz otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Lubelskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Murarz

Według statystyk naszej strony, zawód Murarz jest najlepiej opłacanym w Warmińsko-mazurskie.Średnia pensja jest 5500 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Zachodniopomorskie.

Liczba ofert zawodu Murarz w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 17.10.2017, z zawodu Murarz Polska otwarcie 80 ofert pracy. Do 56.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 3 000 zł. 20% ogłoszeń z pensją 3 000 - 6 000 zł i 10% z pensją 12 000+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 13000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł, a trzeci - Operator Koparki  z pensją 8167 zł.

Podobne oferty pracy

Murarz Niezdefiniowane
Flexteam Poland, Nicea, Zagranica
Murarz do Niemiec
Ruben Bau Sp. z o.o., Polska
Murarz
ATERIMA,
MURARZ
Jobs Plus, Martyre
Murarz
IMECO POLSKA,

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.