Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Pracownik Budowlany w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Pracownik Budowlany w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Pracownik Budowlany w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Pracownik Budowlany na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Pracownik Budowlany otwarcie w Dolnoslaskie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Zachodniopomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Pracownik Budowlany

Według statystyk naszej strony, zawód Pracownik Budowlany jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Opolskie.

Liczba ofert zawodu Pracownik Budowlany w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Pracownik Budowlany Polska otwarcie 16 ofert pracy. Do 37.5% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 200 - 3 200 zł. 37.5% ogłoszeń z pensją 3 200 - 6 200 zł i 18.8% z pensją 6 200 - 9 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Budowy . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 15000 zł. Na drugim miejscu - Kafelkarz, Glazurnik z pensją 10625 zł, a trzeci - Inżynier Budownictwa z pensją 10000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.