Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Budownictwo / Geodezja w Polska

Średni poziom płac w branży Budownictwo / Geodezja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Budownictwo / Geodezja z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Budownictwo / Geodezja odkryto w Śląskie. W drugim miejscu - Pomorskie i trzeciego - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Budownictwo / Geodezja

Według statystyk z naszej strony internetowej, Podlaskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Budownictwo / Geodezja, który jest 7000 zł. Następnie Lubuskie i Lubelskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Budownictwo / Geodezja w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 28.05.2017, przemysłu w Budownictwo / Geodezja w Polska otwartych ofert pracy 243. Dla 37.4% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 3 800 - 6 600 zł. 21.8% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 000 - 3 800 zł i 21% z pensją 6 600 - 9 400 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.