Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży 

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Liczba ofert zawodu Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Specjalista Ds Wsparcia Sprzedaży  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 700 - 3 300 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 500 - 2 100 zł i 0% z pensją 2 100 - 2 700 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Business Analyst . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Oddziału  z pensją 4875 zł, a trzeci - Księgowa, Księgowy z pensją 4500 zł.

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży.-oferta z Wakatu od 3000 zł brutto/msc
A.P.P. Wakat, Karczew/Góra Kalwaria, Mazowieckie
Specjalista ds. wsparcia sprzedaży Niezdefiniowane
Adecco Poland Sp. z o.o., Warszawa, Ochota, Mazowieckie
Specjalista ds Wsparcia Sprzedaży
Polskie Linie Lotnicze LOT, Warszawa

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.