Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kierownik Oddziału  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kierownik Oddziału  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kierownik Oddziału  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kierownik Oddziału  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kierownik Oddziału  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Małopolskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kierownik Oddziału 

Według statystyk naszej strony, zawód Kierownik Oddziału  jest najlepiej opłacanym w Świętokrzyskie.Średnia pensja jest 5750 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Kierownik Oddziału  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Kierownik Oddziału  Polska otwarcie 3 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800 - 3 600 zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 3 600 - 4 400 zł i 33.3% z pensją 5 200+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Business Analyst . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Księgowa, Księgowy z pensją 4500 zł, a trzeci - Doradca Podatkowy z pensją 4000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.