Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  otwarcie w łódzkie. Na drugim miejscu - Pomorskie, a na trzecim - Kujawsko-pomorskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji 

Według statystyk naszej strony, zawód Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  jest najlepiej opłacanym w Małopolskie.Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Opolskie i Kujawsko-pomorskie.

Liczba ofert zawodu Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Doradca Ds Ubezpieczeń I Inwestycji  Polska otwarcie 2 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 600+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 400 zł i 0% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Business Analyst . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Księgowa, Księgowy z pensją 4500 zł, a trzeci - Doradca Podatkowy z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Doradca ds Ubezpieczeń i Inwestycji od 1000 zł brutto/msc
Grupa Finansowa Magiera, BYDGOSZCZ,Kujawsko-pomorskie
Doradca ds Ubezpieczeń i Inwestycji od 3000 zł brutto/msc
Wojciech Borowiec, Tarnów,Małopolskie
Doradca ds. Ubezpieczeń i Inwestycji
Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe SA , Warszawa

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.