Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Analityk  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Analityk  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Analityk  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Analityk  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Analityk  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Analityk 

Według statystyk naszej strony, zawód Analityk  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 4500 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Analityk  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 26.03.2017, z zawodu Analityk  Polska otwarcie 9 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 600 zł. 22.2% ogłoszeń z pensją 2 600 - 3 400 zł i 22.2% z pensją 3 400 - 4 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Business Analyst . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Księgowa, Księgowy z pensją 4500 zł, a trzeci - Doradca Podatkowy z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Analityk od 4000 zł brutto/msc
e-Kancelaria Grupa Prawno - Finansowa S.A., WROCŁAW,Dolnośląskie
Analityk 3000.00-4000.00
Jobman Group Sp. z o.o., mazowieckie
Analityk sprzedażowy ds. MSP
mBank S.A., Poznań

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.