Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Analityk  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Analityk  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Analityk  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Analityk  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Analityk  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Dolnoslaskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Analityk 

Według statystyk naszej strony, zawód Analityk  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 3342 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Analityk  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.10.2016, z zawodu Analityk  Polska otwarcie 7 ofert pracy. Do 42.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 600 zł. 28.6% ogłoszeń z pensją 2 600 - 3 400 zł i 28.6% z pensją 4 200+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Księgowa, Księgowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4000 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Oddziału  z pensją 3333 zł, a trzeci - Specjalista Ds Pożyczek  z pensją 3242 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.