Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Tester  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Tester  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Tester  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Tester  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Tester  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Tester 

Według statystyk naszej strony, zawód Tester  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 7500 zł. Poniżej znajdują się Śląskie i Dolnoslaskie.

Liczba ofert zawodu Tester  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Tester  Polska otwarcie 4 ofert pracy. Do 75% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 000 - 3 100 zł. 25% ogłoszeń z pensją 6 400+ zł i 0% z pensją 3 100 - 4 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną R&d . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Produktu  z pensją 3000 zł, a trzeci - Specjalista Ds Rozwoju  z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Tester Niezdefiniowane
Rinf, Warszawa, Mazowieckie
Tester manualny /automatyczny - śląskie, Slaskie
confidencial, &#;l&#;skie, Slaskie
Tester
Pentacomp, Warszawa
Tester
IT KONTRAKT Sp. z o.o., mazowieckie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.