Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Ds Rozwoju  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Ds Rozwoju  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Ds Rozwoju  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Ds Rozwoju  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Rozwoju  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Małopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Ds Rozwoju 

Według statystyk naszej strony, zawód Specjalista Ds Rozwoju  jest najlepiej opłacanym w Dolnoslaskie.Średnia pensja jest 4000 zł. Poniżej znajdują się Mazowieckie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Specjalista Ds Rozwoju  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 25.07.2017, z zawodu Specjalista Ds Rozwoju  Polska otwarcie 4 ofert pracy. Do 75% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600+ zł. 25% ogłoszeń z pensją 2 800 - 3 200 zł i 0% z pensją 2 000 - 2 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną R&d . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Produktu  z pensją 3000 zł, a trzeci - Tester  z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.