Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kreślarz  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kreślarz  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kreślarz  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kreślarz  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Kreślarz  otwarcie w Pomorskie. Na drugim miejscu - Mazowieckie, a na trzecim - Śląskie.

Liczba ofert zawodu Kreślarz  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 18.10.2017, z zawodu Kreślarz  Polska otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 700 - 3 300 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 500 - 2 100 zł i 0% z pensją 2 100 - 2 700 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Engineer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 9667 zł. Na drugim miejscu - Architekt z pensją 4833 zł, a trzeci - Projektant z pensją 4167 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.