Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Inżynier Jakości  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Inżynier Jakości  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Inżynier Jakości  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Inżynier Jakości  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Inżynier Jakości  otwarcie w Śląskie. Na drugim miejscu - Dolnoslaskie, a na trzecim - Mazowieckie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Inżynier Jakości 

Według statystyk naszej strony, zawód Inżynier Jakości  jest najlepiej opłacanym w Śląskie.Średnia pensja jest 12500 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Podkarpackie.

Liczba ofert zawodu Inżynier Jakości  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 28.05.2017, z zawodu Inżynier Jakości  Polska otwarcie 3 ofert pracy. Do 33.3% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 16 800+ zł. 33.3% ogłoszeń z pensją 4 000 - 7 200 zł i 33.3% z pensją 7 200 - 10 400 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Engineer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Architekt z pensją 5000 zł, a trzeci - Inżynier Elektryk  z pensją 4167 zł.

Podobne oferty pracy

Inżynier Jakości
klient Progresso, Jelcz-Laskowice,dolnośląskie
Inżynier Jakości
Devonshire,
Inżynier Jakości Niezdefiniowane
Talent Partners, Tychy,Śląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.