Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Architektura w Polska

Średni poziom płac w branży Architektura w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Architektura z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Architektura odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Śląskie i trzeciego - Opolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Architektura

Według statystyk z naszej strony internetowej, Małopolskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Architektura, który jest 4500 zł. Następnie Dolnoslaskie i Opolskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Architektura w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 24.07.2017, przemysłu w Architektura w Polska otwartych ofert pracy 116. Dla 38.8% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 3 800 - 6 600 zł. 25.9% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 000 - 3 800 zł i 21.6% z pensją 9 400 - 12 200 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.