Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Administracji  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Administracji  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Administracji  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Administracji  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Specjalista Administracji  otwarcie w Mazowieckie. Na drugim miejscu - Śląskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Administracji 

Według statystyk naszej strony, zawód Specjalista Administracji  jest najlepiej opłacanym w Mazowieckie.Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Wielkopolskie i Śląskie.

Liczba ofert zawodu Specjalista Administracji  w% przedziałach płacowych Polska

Według stanu na dzień 17.10.2017, z zawodu Specjalista Administracji  Polska otwarcie 7 ofert pracy. Do 42.9% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 000 - 2 000 zł. 28.6% ogłoszeń z pensją 2 000 - 3 000 zł i 14.3% z pensją 0 - 1 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Asystentka Kierownika . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5833 zł. Na drugim miejscu - Asystentka Dyrektora  z pensją 4583 zł, a trzeci - Pracownik Administracyjny  z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.