Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Asystentka Kierownika  w Polska

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Asystentka Kierownika  w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Asystentka Kierownika  w Polska.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Asystentka Kierownika  na obszarach Polska

Jak widać na wykresie, w Polska największą ilość wakatów zawodu Asystentka Kierownika  otwarcie w Małopolskie. Na drugim miejscu - Opolskie, a na trzecim - Wielkopolskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Asystentka Kierownika 

Według statystyk naszej strony, zawód Asystentka Kierownika  jest najlepiej opłacanym w Wielkopolskie.Średnia pensja jest 3750 zł. Poniżej znajdują się Dolnoslaskie i Śląskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Polska

Wśród podobnych zawodach Polska jest uważany za najlepiej opłacaną Office Manager . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 65000 zł. Na drugim miejscu - Asystentka Dyrektora  z pensją 5750 zł, a trzeci - Pracownik Administracyjny  z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.