Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Administracja w Polska

Średni poziom płac w branży Administracja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Polska

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Polska.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Administracja z Polska

Jak widać na wykresie, w Polska jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Administracja odkryto w Mazowieckie. W drugim miejscu - Opolskie i trzeciego - Śląskie.

Regiony ocenił Polska od poziomu wynagrodzeń w branży Administracja

Według statystyk z naszej strony internetowej, Lubuskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Administracja, który jest 4000 zł. Następnie Zachodniopomorskie i Świętokrzyskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Administracja w % zakresów wynagrodzeń Polska

Począwszy od 23.10.2017, przemysłu w Administracja w Polska otwartych ofert pracy 73. Dla 38.4% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 200 - 3 400 zł. 30.1% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 000 - 2 200 zł i 16.4% z pensją 3 400 - 4 600 zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.